Jak powiedział jeden z naszych kolegów, jesteśmy Inżynierami z serca, a nie tylko z zawodu. W naszym zespole mamy pasjonatów, ludzi którzy uwielbiają dociekać i znajdować rozwiązania. Eksperymentujących i podejmujących ryzyko.

Korzystamy z wzajemnych doświadczeń, które dają nam inspirację w pracy i w realizacji własnych zainteresowań. Naszą siłą jest różnorodność, która sprawia, że idealnie się uzupełniamy. Wierzymy w moc małej firmy, w której nikt nie jest anonimowy, a każdy wyjątkowy i potrzebny. Łączy nas energia, ciekawość i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów. Co najważniejsze – zwyczajnie lubimy ze sobą pracować.

Kluczowe kontakty

 • Jan MazanLinkedIn

  Dyrektor Zarządzający

  CEO i jeden z założycieli JPEmbedded, posiada 20 lat doświadczenia w tworzeniu systemów wbudowanych. Swoją karierę rozpoczynał w dużej międzynarodowej firmie z branży telekomunikacyjnej, pracując najpierw jako inżynier, a następnie jako manager w wielu projektach realizowanych w międzynarodowym środowisku.

  Od powstania JPEmbedded w roku 2006 jego celem jest rozwój firmy i aktualnie jest odpowiedzialny za powstanie amerykańskiego oddziału JPEmbedded. W wolnym czasie chętnie sięga po literaturę faktu. Jan ukończył informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 • Paweł FilipekLinkedIn

  Dyrektor Techniczny

  CTO, posiada niespełna dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i programowaniu systemów wbudowanych. Z wykształcenia automatyk, z zamiłowania majsterkowicz. Zanim został współwłaścicielem JPEmbedded pracował dla amerykańskiej korporacji produkującej urządzenia telekomunikacyjne. Zajmował się tworzeniem oprogramowania, jego integracjami na urządzeniach i w dużych systemach, a także przy tworzeniu wymagań i projektowaniu oprogramowania.

  Obecnie oprócz prowadzenia firmy, zajmuje się technicznymi aspektami na styku sprzętu oraz oprogramowania. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności sportowe, poczynając od koszykówki przez tenis, jazdę na rowerze, windsurfing oraz jazdę na nartach i skituring.

 • Karolina Sekuła-MatyasikLinkedIn

  Dyrektor Marketingu

  Absolwentka socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego jest związana z JPEmbedded od 2015 roku. Rozpoczęła swoją karierę pełniąc funkcje administracyjne, które z czasem rozszerzyły się o działania związane zewnętrzną promocją firmy.

  Obecnie, na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu jest odpowiedzialna za wizerunkową stronę firmy oraz obsługę projektów prowadzonych w ramach konkursów unijnych. Prywatnie, uwielbia podróże i czas spędzony blisko natury. Interesuje się zagadnieniami z zakresu rozwoju osobistego oraz zdrowego stylu życia.

 • Maciej GąsienicaLinkedIn

  Dyrektor Sprzedaży

  Maciej jest doskonałym słuchaczem o analitycznym umyśle, który zawsze ma czas dla naszych klientów. Jego szeroka wiedza z zakresu produkcji przemysłowej, zarządzania projektami, doskonalenia procesów oraz dystrybucji pomaga mu w diagnozowaniu ich potrzeb oraz wyszukiwaniu najbardziej optymalnych modeli współpracy. Maciej interesuje się psychologią oraz wpływem nowych technologii (m.in. sztucznej inteligencji) na rozwój społeczeństwa. Studiował na ICAM w Tuluzie, jest absolwentem AGH w Krakowie.

 • Mateusz BobińskiLinkedIn

  Kierownik ds. Testów Oprogramowania

  Mateusz Bobiński, ukończył Informatykę Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rozpoczął swoją karierę w 2014 roku, jako tester oprogramowania, aby następnie rozwinąć zespół zajmujący się testowaniem systemów wbudowanych. Obecnie jest odpowiedzialny za rozwój i pracę zespołu, na stanowisku kierownika działu testów. Czas wolny najbardziej lubi spędzać na odkrywaniu świata zza kierownicy swojego samochodu, ale gdy tylko nadchodzi zima przesiada się na snowboard.

 • Rafał SkalikLinkedIn

  Kierownik ds. Rozwoju Oprogramowania

  Absolwent Automatyki i Robotyki WIMiR AGH. Do załogi JPEmbedded dołączył w 2017 roku jako tester sprzętowy. Rok później przeniósł się do zespołu programistów, by w 2022 roku zostać jego team leaderem.

  Stara się być na bieżąco w świecie C++. Po godzinach strzelec sportowy.

 • Wacław GawlikLinkedIn

  Kierownik ds. Testów Systemowych

  Od najmłodszych lat można było go spotkać uprawiającego przeróżne sporty lub szczęśliwie unikającego obrażeń od elektronarzędzi w garażu dziadka. To ważne miejsce, gdzie zazwyczaj tworzył, naprawiał, lecz prawdopodobnie w większości przypadku po prostu niszczył rzeczy.

  Jego zdolności manualne i zainteresowanie mechaniką zaprowadziły go do Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie specjalizował się w automatyce i robotyce. Gdy ukończył studia, ruszył za swoim marzeniem wyjazdu do Japonii, które zostało spełnione dzięki programowi wymiany stażowej „Vulcanus in Japan”. Rok pracy za granicą miał znaczący wpływ na jego międzynarodowe doświadczenie zawodowe. Kontakt z powszechnie znanymi, wysokimi standardami pracy w Japońskich firmach, wzmocniły jego cechy charakteru takie jak dokładność, skrupulatność i dbałość o szczegóły.

  To one jak i wyjątkowo barwna osobowość pomogły mu w objęciu posady Testera Systemowego w JPEmbedded w roku 2016. Od tamtego czasu, nieprzerwanie rozwija swoje kwalifikacje wzbogacając firmę o doskonałe pomysły i rozwiązania. Aktualnie jest odpowiedzialny za Dział Testów Systemowych.